Zimne napoje z Dafi

Dla tych, którzy pragną urozmaicić smak wody, strzałem w dziesiątkę będzie zestaw składający się z dzbanka filtrującego, karafki oraz wyciskarki. Napój z sokiem z cytryny bazujący na wodzie z filtra Dafi Mg+ może zdziałać zdrowotne cuda!

Do wody nadają się również listki mięty, bazyli i pietruszki czy też oregano. Do obiadu idealnie pasuje woda filtrowana z plasterkami ogórka i gałązką koperku. Dzięki zestawowi 3 kroków z Dafi możemy samodzielnie przyrządzić ulubiony napój, który będzie bazował na wodzie uzdatnionej filtrem Mg+. Z wody kranowej korzystamy każdego dnia, mamy ją w zasięgu ręki. Czy to nie oszczędność czasu i pieniędzy?

Zobacz wszystkie przepisy
na zimne napoje

Start

3 kroki dla zdrowia

Dzbanek filtrujący marki Dafi każdego dnia dostarcza oczyszczoną i zdrową wodę. Filtrując ją podwyższamy jej jakość, nie musimy też kupować wody butelkowanej. Jeden wymienny co miesiąc filtr Mg+ zapewnia do 200 l wody idealnej do picia.

Wykonana z wysokiej jakości szkła, designerska karafka na wodę to wygodne akcesorium dla wszystkich użytkowników dzbanków filtrujących i nie tylko. Wyposażona w wieczko, chroni i utrzymuje świeżość napoju.

Ergonomiczny kształt wyciskarki pozwala na dokładne i szybkie pozyskanie soku z cytrusów. Zachowuje on pełnię witamin i minerałów, dzięki temu ma lepszy smak i naturalną barwę.