Zalety filtrowania

Bycie eko!

Filtrując z Dafi zużywasz miesięcznie tylko jeden wymienny filtr zamiast kilku „zgrzewek” wody w plastikowych butelkach, dbasz dzięki temu o środowisko naturalne, ograniczając odpady PET. Przefiltrowanie wody kranowej przy użyciu filtrów Dafi sprawia, że jakością nie ustępuje ona wodzie butelkowanej, a nawet niejednokrotnie ją przewyższa. Wody butelkowane również podlegają procesowi filtracji. Należy pamiętać, że woda z wodociągów musi spełniać wymogi sanitarne, w związku z tym jedyne, co może utrudniać jej bezpośrednie spożycie to niewłaściwy smak i zapach.

Zdrowie i smak!

Stosując filtry do wody kranowej Dafi zyskujesz pewność, że z każdym łykiem spożywasz czystą, zdrową i smaczną wodę. Regularne stosowanie filtra Mg+ pozwali dostarczyć Twojemu organizmowi codziennej, dodatkowej porcji magnezu, który odpowiada za wiele procesów życiowych, łagodzi skutki stresu i wspomaga pamięć. Przefiltrowana „kranówka” zyskuje lepszy smak, a przede wszystkim walory zdrowotne. Picie dużej ilości wody z filtra Mg+, pozwoli każdemu zachować świetną formę fizyczną, a także umysłową na całe życie.

Oszczędność!

Stosując filtry magnezowe uzyskujesz ilość wysokojakościowej wody, potrzebnej w danym momencie. Jeden wymienny co miesiąc filtr może zastąpić ponad 100 butelek z wodą ze sklepu, których nie musisz już kupować. Jesteś w stanie oszczędzić do 1000 zł rocznie. Za litr zdrowej wody zapłacisz jedynie 10 gr! Ceny filtrów kształtują się w zależności od modelu i mieszczą się w przedziale od 15 do 17 zł. Filtrowana woda kranowa jest ok. 10 razy tańsza od dostępnej w sklepach wody butelkowanej.

Bezpieczeństwo!

Dzbanki filtrujące Dafi wykonane są z atestowanych tworzyw sztucznych, które nie zawierają niebezpiecznego związku chemicznego BPA (bisfenoli typu A), mogącego negatywnie oddziaływać na zdrowie. Wszystkie filtry Dafi posiadają atest PZH, pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, niemiecki Certyfikat LGA oraz Certyfikat Instytutu Standardów Izraela.

Wygoda

Dzbanek filtrujący Dafi przechowasz w drzwiach lodówki oraz umyjesz w zmywarce (bez pokrywy).